פתרונות למוסכים

אלי את אלי עובדת עם קשת רחבה של מוסכים ומרכזי שירות גדולים בכל רחבי הארץ. הידע המקצועי שלנו בשילוב תפיסת השירות הייחודית אותה אנו מעניקים למוסכים מאפשרים לנו לספק מגוון פתרונות למוסכים:  • חלפים אלקטרוניים באיכות גבוהה - אנו מספקים בשילוח מהיר לכל רחבי הארץ מגוון רחב של חלפים אלקטרוניים: מחשב רכב (מכל הסוגים של כל היצרניות - משופצים/חדשים כולל איפוס והעברת נתונים מן המחשב הישן של הלקוח), בית מצערת לכל סוגי הרכב, מוטות הגה חשמליים, מנועים למוטות הגה חשמליים, מערכות ABS, מחשבי ABS, רדיו דיסק מקורי לרכב, מגוון רחב מאוד של חיישנים לרכב (חיישן חמצן, חיישן/סליל הצתה, חיישן כריות אויר ועוד), לוחות שעונים, מרססי דלק (אינג'קטורים) ועוד.

  • מעבדת רכב מקצועית - המחשב של הלקוח נדפק? החיישן לא עובד? מעבדת הרכב של אלי את אלי תבצע עבורך תיקון מהיר של החלק האלקטרוני הנדרש. בעת הצורך, אנו מבצעים איסוף מהיר של חלק הלקוח מן המוסך, מתקנים ומחזירים במהרה עד אליך למוסך. שקט נפשי מקסימאלי במינימום עלויות!

  • שירותי מוסך מקצועיים - מוסכים בכל הארץ שולחים רכבים לביצוע תיקונים במרכז השירות שלנו. מינימום כאב ראש - מקסימום תוצאות. שלח את רכב הלקוח אלינו - קבל את הרכב מתוקן בחזרה.

  • שירות לסורקי תקלות / מכשירי אבחון - אנו מספקים שירות תיקונים למכשירי אבחון / סורקי תקלות של כל החברות והיצרניות.


נשמח לספק גם לכם את השירות שלנו. למידע נוסף צרו עמנו קשר.

נשמח לעמוד לשירותכם
:: כתובתנו: רח' המנוע 8, ת"א-יפו
:: טלפון: 03-6820841
:: פקס: 03-6820842
:: אי-מייל: elieteli@bezeqint.net
:: פייסבוק: בקרו בעמוד שלנו